Air Vapormax Day to Night

Oceń wpis!

Nike to zdecydowanie największa niespodzianka roku Maxów. Te absolutnie przełomowe sneakery zapewniają amortyzację, która spokojnie może konkurować z największymi odkryciami w tej dziedzinie. Nic więc dziwnego, że tworzy na kanwie nowego modelu coraz więcej ciekawych propozycji dla biegaczy i nie tylko. Do sprzedaży właśnie trafia kolejna – kolekcja Air Day to Night.

Biegaj na własnych zasadach

Buty z systemem poduszek powietrznych w podeszwie od zawsze cieszyły się ogromną popularnością wśród biegaczy. Sprzężone powietrze fantastycznie daje radę z amortyzacją, która jak wiadomo, jest niezbędna przy joggingu. Jeśli chodzi o Air Vapormax to zdecydowanie stanowią one przełom w świecie biegówek. Jak dotąd żadne Air Maxy nie wykorzystywały tak dużej powierzchni poduszki powietrznej, jak te najnowsze z roku, w których poduszki są umieszczone pod całym butem. Nic więc dziwnego, że sięga po nie coraz więcej amatorów biegania. To właśnie dla nich projektanci oregońskiego koncernu stworzyli najnowszą kolekcję Vapormax – Day to Night, której kolory inspirowane są barwami nieba w różnych porach dnia i nocy. Kolorystyka tej linii ma być motywacją do tego, by biegać na własnych zasadach – kiedy chcemy i gdzie chcemy!

Air Maxy w kolorach nieba

O tym, że Air Vapormax to jeden z najlepszych, obecnych aktualnie na rynku modeli butów do biegania wie już chyba każdy, kto choć trochę interesuje się nowinkami ze świata sneakerów. Jednak o nowej linii Day to Night wiemy niewiele, bo dopiero pierwszego czerwca, w dzień dziecka, trafi ona do sprzedaży. Jakie buty znajdziemy w tej kolekcji? Od jasnych błękitów, przez turkus, aż po ciemny granat symbolizujący nocną aurę, ale także dwa odcienie fioletu z dużą domieszką różu, które nawiązują do barw zachodzącego słońca. Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę imponujący!

Pozostaje jedynie pytanie: czy buty wybieramy ze względu na naszą ulubioną porę do biegania, czy też ulubiony kolor?

Fot.: https://www.nike.com/pl/launch/t/air-vapormax-day-to-night-collection

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *