Nike Air Vapormax Triple Black

Oceń wpis!

Z okazji trzydziestej rocznicy powstania Air Maxów marka Nike zaskoczyła nas już wieloma nowymi modelami w repertuarze. Ostatnio rozniosła się wieść na temat „Elephant” z fantazyjnym połączeniem kolorów i unikalnego wzoru imitującego skórę słonia. Teraz przyszedł czas na minimalizm. Choć, biorąc pod uwagę rozmiar poduszki Air, możemy mówić o maksymalizmie! Oto Triple Black.

Niezwykłe Maxy

Nie od dziś wiadomo, że kolejne modele Air Maxów znacznie różniły się pod względem wielkości poduszek powietrznych, umieszczonych w podeszwie. Były czy , których poduszka była umiejscowiona w niewielkim okienku, ale też , czyli buty z największą poduszką w historii. Niezależnie jednak od tego, z jaką wielkością mieliśmy do czynienia, system ten zawsze umieszczany był w oprawie z gumy. Do czasu wejścia na rynek Air Vapormax. Te unikalne sneakery były pierwszymi takimi, w których poduszka gazowa jest nie tylko umieszczona pod całością cholewki, ale także tworzy jednoczęściową podeszwę butów. W modelu tym nie obudowuje się systemu Air dodatkową warstwą gumy, ponieważ materiał, z którego został wykonany jest jednocześnie elastyczny i amortyzujący oraz trwały.

Nike Air Vapormax Triple Black

O butach Vapormax nie mówiło się często. Wręcz przeciwnie, można uznać je za nieco zapomniane. Dlatego właśnie przy okazji trzydziestej rocznicy debiutu Air Maxów, marka postanowiła sięgnąć po ten model. Do sprzedaży już niebawem wkroczy najnowsza wersja Vapormaxów, czyli Triple Black. Minimalistyczny design łączy się tu z ultra lekką konstrukcją. Cholewka wykonana jest z przewiewnego materiału, a podeszwa to nic innego jak jednoczęściowa poduszka powietrzna o dużej wytrzymałości.

Czy Nike właśnie znalazło kolejny przepis na sukces? Niewątpliwie proste i minimalistyczne sneakery są teraz w modzie, a biorąc pod uwagę fakt ich wygody, z pewnością znajdą one swoich amatorów!

Fot.: http://sneakernews.com/2017/03/22/nike-vapormax-triple-black-release-date-info/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *