Stwórz własne Airmaxy!

Oceń wpis!

Ludzie cenią dziś indywidualizm, dlatego wiele sklepów stara się sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, udostępniając usługi, dzięki którym można nadać konkretnym produktom osobistego charakteru. Dobrym tego przykładem jest marka i jej usługa NikeiD.

Personalizacja dla każdego

Chcąc dopasować Maxy do swoich oczekiwań, wystarczy przejść do zakładki „Personalizuj”, dostępnej w górnym menu na oficjalnej stronie Nike. Zabiegu tego można również dokonać podczas przeglądania oferty. Jeśli trafiliśmy na model, który wpadł nam w oko, lecz przed zakupem chcielibyśmy coś w nim zmienić, można kliknąć w napis „Stwórz własny projekt”, co spowoduje uruchomienie się kreatora NikeiD.

Główne okno przy kreatora NIKEiD przy edytowaniu modelu Air Max 1
Główne okno kreatora NIKEiD przy edytowaniu modelu 1

Elementów, jakie można edytować, jest całkiem sporo. Każdy może wybrać kolor cholewki, języka, podkładki, sznurowadeł, ścianki bocznej, poduszki powietrznej czy podeszwy. W przypadku niektórych modeli istnieje nawet możliwość wyboru odpowiedniego tworzywa, takiego jak skóra naturalna, zamsz lub materiał syntetyczny.

Między innymi takie cuda można stworzyć w NIKEiD
Między innymi takie cuda można stworzyć w NIKEiD

Dodatkowym atutem jest osobiste iD, czyli krótki napis z tyłu buta, który mimo ograniczenia do zaledwie kilku znaków, może stanowić świetny środek wyrazu.

Jakie modele Airmaxów można edytować?

Aktualnie można upiększać następujące modele:

  • Air Max 1 (także wersja oraz w najnowszej, Flyknitowej cholewce)
  • Air Max 90 (także w cholewce Hyperfuse oraz EM (Engineered Mesh) oraz z podeszwą Lunar1)
  • Air Max 95
  • Air Max 2016
  • Air Max (dostępne od tegorocznego Air Max Day, czyli 28 marca 2016)
  • Air Max Flyknit
  • SB Stefan Janoski Max
  • Air Max Tavas
  • Air Max Thea

Dostawa i zwroty

Buty z kreatora NikeiD produkowane i kompletowane są indywidualnie, dlatego czas realizacji zamówienia jest znacznie dłuższy niż w przypadku standardowych zakupów i może wynosić od czterech do sześciu tygodni, a dostawa ekspresowa jest niedostępna.

Każdy, kto zamówi Air Maxy stworzone z udziałem usługi NikeiD może zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni, bez względu na powód zwrotu. W tym celu należy wypełnić odpowiedni wniosek, dostępny na stronie Nike. Warto zaznaczyć, że zwroty są bezpłatne. Wypełnia się wniosek, wysyła paczkę do firmy Nike, po czym następuje zwrot pieniędzy lub wymiana na inne buty.

najważniejsze przewagi NikeID: darmowa dostawa i 30 dni na zwrot nawet bez podania przyczyny

NikeiD to znakomite narzędzie dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu poprzez spersonalizowane Air Maxy! Znajduje się pod tym linkiem: http://store.nike.com/pl/pl_pl/pw/nikeid-air-max-buty/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *