Nike nagrało film o pierwszych Air Maxach

Oceń wpis!

Tegoroczny coraz bliżej, co oznacza, że również coraz mniej czasu zostało do premiery butów 1 o klasycznym kształcie i w oryginalnej kolorystyce. Dla oregońskiego koncernu wydarzenie to stało się dobrą okazję, by nagrać film promocyjny w formie dokumentu, w którym specjaliści opowiadają historię pierwszych Air Maxów oraz przenoszą nas do wnętrza fabryki, w której produkowane są te kultowe sneakery.

Air Max Day 2017 i okrągła rocznica

Air Max Day 2017 to wyjątkowe święto, ponieważ w tym roku mija dokładnie 30 lat od momentu, gdy na rynku pojawiły się pierwsze buty Nike z widocznym w podeszwie systemem amortyzującym w postaci poduszki gazowej. Przypomnijmy, że za projekt modelu odpowiedzialny był nieoceniony .

Kilka słów na temat dokumentu o 1

Buty o takim samym kształcie i kolorystyce, w jakich wydano je w 1987 roku, powracają niebawem na sklepowe półki. Z tej okazji Nike nagrało minidokument zatytułowany „Behind the Design: Return of the 1”. W filmie wypowiadają się eksperci, którzy opowiadają o zmianach, jakie zaszły w projekcie przez te wszystkie lata. Z filmu można dowiedzieć się również więcej szczegółów na temat wydania, które już za chwilę pojawi się w sklepach.

Filmowcy przedstawiają też fabrykę Nike oraz szwalnię, dzięki czemu każdy fan marki może się przekonać, jak powstają buty z legendarnym systemem amortyzującym. Wszyscy miłośnicy serii póki co mogą się zapoznać z filmem promocyjnym, dzięki czemu milej minie im czas oczekiwania na premierę „nowych” Air Maxów.

Źródło zdjęć: https://blog.sneakerpedia.com/tag/air-max-1/

Podeślij swoim znajomym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *